Науково-дослідна школа «БЕТ»

БЕТ2.jpgНа базі біологічного факультету ДонНУ з метою навчання, інформування зацікавлених осіб та виконання робіт з нагальних питань біології та екології створено консультаційний пункт та науково-дослідну школу «БЕТ» або «Біо-Еко-Техно-логія».

Тематика проблем, що вирішуються в рамках діяльності консультаційного пункту та науково-дослідної школи, дуже різноманітна і включає наступні теми:

• землеробство та ґрунтознавство
  • аналіз проб ґрунтів та води
  • мікробіологія та вірусологія
  • біотехнологія та фармакологія
  • біохімія, селекція та розведення рослин
  • вирощування та дослідження культур грибів
  • спостереження та розведення тварин
  • вивчення фізіології тварин та рослин
  • екологія та раціональне природокористування
  • комп’ютерне моделювання біологічних процесів
  • біофізика та медична біофізика.

Час роботи консультаційного пункту та науково-дослідної школи «Біо-Еко-Техно-логія» координується з графіком навчальної роботи та за індивідуальним планом.

БЕТ3.jpgНавчання, інформування зацікавлених осіб та виконання робіт з нагальних питань біології та екології у консультаційному пункті та науково-дослідній школі «БЕТ» має наступні переваги:

• всебічна підготовка учнів до складання ЗНО та вступу до ВНЗ біологічного профілю;
  • набуття професійних навичок наукової роботи та організації біологічного та екологічного експерименту;
  • формування і повноцінний розвиток біологічного та екологічного світогляду особистості;
  • отримання об’єктивних даних за тематикою досліджень;
  • визначальне підґрунтя перевірки знань та вибору професії.

Контакти:

Адреса: вул. Фрунзе, 4, м. Вінниця, 21007