Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту

 

 

«День науки» на біологічному факультетіhttp://news.donnu.edu.ua/uk-ua/Pages/biologichii_den_nauki.aspx«День науки» на біологічному факультетіСтуденти та викладачі прийняли участь у науковій конференції, приуроченій до святкування Дня біологічного факультету.
Що поєднує англійську з біологієюhttp://news.donnu.edu.ua/uk-ua/Pages/english_and_biology.aspxЩо поєднує англійську з біологією24 лютого біологічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса відкрив двері свого спікінг клабу для всіх бажаючих.
Стажування в Університеті Вітовта Великого http://news.donnu.edu.ua/uk-ua/Pages/Stazhuvannya-v-Unіversitetі-Vіtovta-Velikogo.aspxСтажування в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва)
Відбувся візит декана природничого факультету (Литва)http://news.donnu.edu.ua/uk-ua/Pages/Vіdbuvsya-vіzit-dekana-unіversitetu-Litvi.aspxВідбувся візит декана природничого факультету (Литва)в ДонНУ імені Василя Стуса

Студентське самоврядування

Багатогранне студентське життя на факультеті знайшло свій вираз у студентському самоврядуванні. Його функцією є створення продуктивної взаємодії деканату і викладацького колективу зі студентами. Як наслідок, студентська рада охоплює всі напрямки роботи та має наступну структуру.

радзіховська.jpgРадзіховська Оксана Андріївна

Голова студентської ради

Електронна пошта: [email protected]

абудьонна.jpgАбудьонна Анастасія Володимирівна

Голова учбового департаменту

Електронна пошта: [email protected]

кузьменко.jpgКузьменко Антон Євгенович

Голова наукового департаменту

Електронна пошта: [email protected]

кичак.jpgКичак Ольга Олегівна

Голова культурно-масового департаменту

Електронна пошта: [email protected]
ткаченко.jpgТкаченко Ганна Борисівна

Голова інформаційного департаменту

Електронна пошта: [email protected]

сараман.jpgСарахман Максим Олександрович

Голова спортивного департаменту

Електронна пошта: [email protected]